We-Vibe

Jak se používá We-Vibe

We-Vibe ve svém smyslu nahrazuje celou sekci erotických pomůcek, protože je velice univerzální. Sám o sobě umí velice silně vibrovat přestože je dostatečně malý na to aby přesně zapadl na správná ženská místa a dráždil přímo klitoris a bod G. We-Vibe nemá žádné dráty ani řemínky, které dokáží zkazit atmosféru. Nechte Váš We-Vibe v nabíječce aby byl po každé po ruce v plné síle když bude potřeba. We Vibe odpovídá ženské anatomii a je úzký natolik, že penis nebo dildo se do vagíny také bez problémů vejde.


We Vibe diagram

Jak ho používat

 1. Umejte We-Vibe běžným mýdlem před a po použití. Na lubrikaci používejte pouze lubrikanty na vodní bázi.
 2. Zvolte správnou intenzitu dráždění. We-Vibe se nechá nastavit do dvou vibračních módů, na silnější a slabší.
 3. Vložte zůžený, tenčí konec do vagíny a nechte We-Vibe správně obejmout Vaše tvary a přitisknout se na klitoris z druhé strany.

We Vibe použití a detail

Zapnutí

 • Nabíjecí zástrčka a přepínač je umístěn na silikonovém nosu.
 • Prohlubně ukazují místo kde se zatlačením přístroj zapne.
 • Používejte pouze špičku prstu na regulaci vibrací.
 • Vypnutý přístroj má vypínač uprostřed.
 • Nabíjecí kolík se vkládá za použití tlaku do okrouhlé prohlubně vedle vypínače.

We Vibe vydrží běžet více než dvě hodiny na "pomalejší" rychlost a je tichý natolik, že je ho možné nosit diskrétně pod oblečením.We Vibe je možno mít jak při souloži tak když chodíte okolo domu - přistroj se snaží stále držet erotogeních zón ženy. Může být jednoduše kdykoliv vyndán. Samotný design a hladkost zaručuje, že muž necítí uvnitř prakticky žádnou změnu až na jednu výjimku - silné vibrace. Pro muže je také přijemná zkušenost s vibrující vagínou a rozhodně ocení více vaší orgazmickou rozkoš způsobenou silnými vibracemi na klitoris a bod G.

We Vibe funguje dobře prakticky ve všech pozicích pro milování. Mnoho žen přiznává že jejich nejoblíbenější pozice je když je žena nahoře jelikož jim dává naprostou kontrolu nad tlakem na klitoris, samotném umístění a pohybu.


Stimulátor bodu G je zůžen do tvaru kapky, která přirozeně obejmě Váš bod G když se milujete. Vibrátor v části určené bodu G poskytuje ideální stimulaci přímo bodu G a jemné žebrování bude masírovat obzvlášť pokud se pohne dildo nebo penis uvnitř ve vagíně. Tvar We Vibe má anatomický tvar a byl dlouho vyvíjen a testován, proto se není třeba obávat, že "nesedne".Jakmile je vložena správná část do vagíny, ta větší, tedy stimulátor klitorisu se pružně přivine aby pokryla klitoris a jeho okolí. Samotný stimulátor roztáhne pysky, odkreje klitoris a postaví se přímo naproti němu. Silné pulzy z vnitřního vibrátoru budou přesně stimulovat klitoris zatímco při milování se lehce pohybuje.

Důležité poznámky

 • Nabíjejte Váš We-Vibe před prvním použitím 24 hodin
 • K mytí používejte mýdlo, před i po použití
 • Doporučujeme Vám nechávat We-Vibe stále zapojen v nabíjení aby byl vždy připraven k použití
 • Pro dlouhou výdrž baterií doporučujeme dobíjet dříve než se motorky hodně zpomalí
 • Nikdy nevybíjejte baterie úplně
 • Pro lubrikaci používejte jen gely založené na vodní bázi

  Jak se používá

  Jak se používá

  Jednoduché, přesto učinné!

  Napsali o nás

  Napsali o něm

  Všechny uživatelky ho milují!

  "Speciální erotickou pomůcku We-Vibe si z předávání oskarů odnesli i Angelina Jolie a Brad Pitt, Jennifer Anistonová, Kate Winslettová, Sean Penn či Penelope Cruzová."

  Magazín Blesk

  "Revoluce na trhu erotických pomůcek! Že vy nic takového nepoužíváte? Možná děláte chybu. S touto věcičkou, které se říká We-Vibe, si užijete oba. Při souloži i bez ní."

  Žena a život

  We-Vibe™ je chráněná obchodní značka Standard Innovation Corp.
  © 2009 We-VibesPartneřiKontakt