We-Vibe

We-Vibe – Hit roku 2009

Představujeme novou dimenzi rozkoše

We-Vibe a ruka - srovnání

We-Vibe je zcela nový produkt od společnosti Standard Innovation. Úplně poprvé v historii erotických pomůcek se objevuje produkt, který je možno používat přímo při milování. Revoluční design dovoluje zároveň vnější i vnitřní stimulaci ženy jak při partnerských hrátkách tak i o samotě.

We-Vibe Vám nechá volné ruce, nemá žádné zbytečné řemínky ani přebytečné dráty. Je vytvořen z lékařského silikonu, je měkký, perfektně padne ženským tvarům a velice snadno se používá.

Velikostně je malý a tedy i diskrétní, na délku má kolem osmi centimetrů a široký je maximálně tři. Váží pouze 60 gramů, je proto ideální i na cesty a navíc je voděodolný!

Je samozřejmě nabíjitelný a jeho dva vnitřní motorky nabídnou dráždění na těch správných místech nejen ženy, ale při partnerské souloži i muže.


We Vibe použití a detail

Detailní pohled na We-Vibe

Podrobný pohled

Jak se používá

Jak se používá

Jednoduché, přesto učinné!

Napsali o nás

Napsali o něm

Všechny uživatelky ho milují!

"Speciální erotickou pomůcku We-Vibe si z předávání oskarů odnesli i Angelina Jolie a Brad Pitt, Jennifer Anistonová, Kate Winslettová, Sean Penn či Penelope Cruzová."

Magazín Blesk

"Revoluce na trhu erotických pomůcek! Že vy nic takového nepoužíváte? Možná děláte chybu. S touto věcičkou, které se říká We-Vibe, si užijete oba. Při souloži i bez ní."

Žena a život

We-Vibe™ je chráněná obchodní značka Standard Innovation Corp.
© 2009 We-VibesPartneřiKontakt